Škola šaha Vidikovac

Škola šaha i šahovski klub  Vidikovac je osnovan i počeo je sa radom 20.03.2004 godine, na inicijativu dugogodišnjeg igrača (majstorski kandidat) i međunarodnog šahovskog sudije (najmlađe na svetu) Marije Radosavljević. Kao jako mlad klub već smo ostvarili značajne rezultate. Imamo preko 100 medalja na prvenstvima Opštine, više desetina na prvenstvu Beorada i preko 10 na prvenstvu Srbije i Balkanskom prvenstvu kao i prvaka Evrope.

Takmičimo se u svim disciplinama, blic, ubrzani i redovni šah kao i rešavanje šahovskih problema.

Оставите одговор

Related Post

Прво кадетско првенство Србије у Дому Гарде у БеоградуПрво кадетско првенство Србије у Дому Гарде у Београду

1. Појединачно кадетско првенство Србије у убрзаном шаху Први српски шаховски савез 17.12.2017. организује 1. Појединачно кадетско првенство Србије у убрзаном шаху. Право учешћа, прве године, имају сви заинтересовани учесници