3. Vidikovac open u atomcu

Kategorni turnir u atomcu

Treći po redu kategorni turnir u atomcu, na predlog Marka Mićovića i Marka Savičića, igraće se 02.02.2014. godine sa početkom u 10 časova. Igra se 9 kola, tempo igre je 5 minuta po igraču.

Igrači koji su stekli IV kategoriju mogu igrati za osvajanje III kategorije. Ekipe ne moraju biti sastavljene kao i prošli put ali je bitno da ekipu čine igrači koji imaju IV kategoriju. Na turniru vankateronika za osvajanje IV kategorije mogu se prijaviti svi zainteresovani učcesnici (oni koji nemaju saigrača, isti će im biti dodeljen na samom takmičenju).

Оставите одговор

Related Post

Simultanka na 1000 tabliSimultanka na 1000 tabli

Šahovski savez Beograda pod pokroviteljtvom Skupštine grada organizuje velike simultanke na otvorenom popularno nazvane „Simultanka na 1000 tabli“ počev od 1990. godine. Jedinstvena šahovska predstava „Simultanka na otvorenom“ počev od 2008.