Raspis – Kategorni turnir za osvajanje IV i III kategorije

1. Šahovski klub „Vidikovac“ organizuje 01.11. i 02.11.2014. godine kategorni turnir za osvajanje IV i III kategorije. Na turniru mogu igrati svi zainteresovani učesnici koji nemaju kategoriju za osvajanje IV kategorije, i koji imaju IV kategoriju za osvajanje III kategorije. Turnir se igra u šahovskom klubu Vidikovac (ul. Vidikovački venac 79, sprat prodavnice Orašac).

2. Početak je zakazan za 01.11. u 10 časova, molimo učesnike da dođu do 9.45 radi blagovremene potvrde prijave učešća. Prvi dan igra se 4 kola, drugi dan 3 kola. Broj učesnika koji osvajaju kategoriju zavisi od broja prijavljenih igrača.

3. Turnir se igra po FIDE Pravilima šaha. Organizator će obezbediti garniture i satove. Tempo igre je 30 min. po igraču.

4. Igraće se 7 kola po Švajcarskom sistemu. Glavni sudija turnira je međunarodni sudija Marija Lukić.

5. Upisnina za turnir iznosi 700,00 dinara za osvajanje IV kategorije i 800,00 dinara za osvajanje III kategorije. Upisnina se plaća pre početka turnira.

6. Pobednici (prva tri mesta) turnira osvajaju diplome i medalje. Osvajači kategorija osvajaju diplome.

7. Rok za prijavu je 30.10.2014. godine ali molimo takmičare da to učine što je pre moguće na telefon 063/7217-555 ili na e-mail:  sahklubvidikovac@gmail.com

Ознаке:

Оставите одговор

Related Post

Trofej BeogradaTrofej Beograda

28. MEĐUNARODNO OTVORENO PRVENSTVO BEOGRADA ,,TROFEJ BEOGRADA“ 2014 Šahovski savez Beograda u saradnji sa hotelom Centar Balašević, a pod pokroviteljstvom Skupštine grada Beograda, organizuje od 24. novembra do 02. decembra