Prvenstvo evrope za kadete – Gruzija

16 najboljih predstavljaće našu zemlju na predstojećem prvenstvu Evrope koje će se održati od 18.10. do 29.10.2014. u Gruziji. Naše takmičare i njihove rezultate možete pratiti na zvaničnom sajtu prvenstva Evrope http://www.e2e4.ge/

Po medjunarodnom rejtingu imamo nekoliko favorita, a da li je to samo na papiru videćemo kada se takmičenje završi, iskreno, nadamo se da nije i da naši učesnici mogu pružiti i više od toga.

U prvih 10 po rejtingu nalaze se Marijana Bilić (3), Adela Velikić (3), Anja Jovanović (4), Velimir Ivić (6), Marina Gajčin i Luka Budisavljević (11)…

Srećan put i lep provod!!!

Оставите одговор

Related Post

Trofej VidikovcaTrofej Vidikovca

Трофеј Видиковца, 20. децембар 2014. године Шаховски клуб Видиковац 20.12.2014. године организује Трофеј Видиковца у убрзаном шаху за младе. На турниру могу учествовати сви такмичари који су рођени 1996. године