Kategorni turnir za osvajanje IV i III kategorije igrao se 01.11. i 02.11.2014. godine od 10 časova u prostorijama šahovskog kluba Vidikovac. Učestvovalo je preko 40 talentovanih mališana… Na turniru vankategornika za osvajanje IV kategorije učestvovalo je 26 igrača, dok je na turniru IV kategornika učestvovalo 17 igrača za osvajanje III kategorije.

Najmlađi takmičari posebno su se trudili i zalagali, bilo je malo i suza, ali ipak u korektnoj borbi najbolji su pobedili. IV kategoriju osvojili su: Zoran Marković sa maksimalnim brojem poena, Nikola Tešić sa 6 poena, Petar Roca i Dušan Petrović sa osvojenih 5 poena, Aleksa Mišić, Vasilije Pantelić, Strahinja Ilić i Jovan Tatić sa osvojenih 4,5 poena, Danilo Anđelić i Dimitrije Marić sa osvojena 4 poena.

III kategoriju osvojili su: Miloš Kozomara  sa maksimalnim brojem poena, Luka Budimac sa osvojenih 6 poena, Uroš Đanković sa osvojenih 5 poena, Dušan Jovičić, Andrija Jovanović i Mihajlo Milovanović sa osvojena 4 poena.

Čestitamo pobednicima, a ostalima želimo Više sreće sledeći put!

Lista 1 2 3 4 5 6 7 Tabela
za IV
Lista 1 2 3 4 5 6 7 Tabela
za III

Više možete pogledati na sajtu šahovskog kluba Vidikovac>>>

Оставите одговор