Šahovski savez Beograda u saradnji sa Matematičkom gimnazijom i Evropskom poslov-nom školom «Milutin Milanković» organizuje EKIPNO PRVENSTVO SREDNJIH ŠKOLA BEOGRADA U ŠAHU ZA ŠKOLSKU 2014/15.GODINU.

Takmičari u jednoj ekipi moraju biti učenici iste škole. Ekipu čine 4 takmičara i dve rezerve u muškoj konkurenciji i 3 takmičarke i jedna rezer-va u ženskoj konkurenciji. Takmičenje počinje u subotu 6.decembra 2014.god. u prostorijama MATEMATIČKE GIMNAZIJE, ul.Kraljice Natalije 37, sa početkom u 10 h. Ekipe su obavezne da ponesu po dve standardne šahovske garniture i dva ispravna ša-hovska časovnika.

Prijavljivanje ekipa srednjih škola sa imenima takmičara (razredom i godištem) i vođom ekipe dostavljaju se najkasnije do srede 3.12.2014.godine na e-mail: evrops@sbb.rs

Na Gradskom takmičenju mogu učestvovati samo blagovremeno prijavljene ekipe!

Više informacija na telefon 060/8291000 (Tesla).

Raspis

Оставите одговор