6. turnir u atomcu

6. kategorni turnir u atomcu igraće se 01.02.2015. Početak je zakazan za 10h, igraće se 9 kola na tempo od 5 minuta po igraču. Takmičari koji nemaju šahovsku kategoriju u atomcu mogu igrati za osvajanje IV kategorije, dok takmičari sa već osvojenom IV kategorijom igraju za osvajanje III kategorije. Igrači sa osvojenom III kategorijom igraju za osvajanje II klupske kategorije! Ekipe mogu biti sastavljene po sopstvenom izboru. Više detalja možete pogledati na sajtu šahovskog kluba Vidikovac.

Оставите одговор

Related Post

Simultanka na 1000 tabliSimultanka na 1000 tabli

Šahovski savez Beograda pod pokroviteljtvom Skupštine grada organizuje velike simultanke na otvorenom popularno nazvane „Simultanka na 1000 tabli“ počev od 1990. godine. Jedinstvena šahovska predstava „Simultanka na otvorenom“ počev od 2008.