Šahovski savez Beograda u vremenu 25. – 30. 05. 2015 godine, organizuje u hotelu “Slavija“, otvoreno Prvenstvo se igra u 9 kola (kompjutersko parovanje), sa tempom igre od 60 minuta po igraču, za celu partiju. Prvo kolo igra se u hotelu „Slavija“ od 17:30 časova. Pravo nastupa imaju svi zainteresovani igrači, zaključno sa najvišom titulom FIDE majstora.

Na turniru se mogu osvojiti titula MK i kategorije (I i II). Uslovi za osvajanje titule i kategorija, detaljnije su regulisani Pravilnikom turnira. Predviđeno je više novčanih nagrada. Svaki učesnik obavezan je da donese ispravan šahovski sat i standarnu šahovsku garnituru. Prijave i uplata za turnir, u visini od 1.300,00 dinara, mogu se izvršiti u ŠSB, najkasniji do ponedeljnika 25.05.2015 godine, do 14.00 čas. Posle tog vremena prijave za turnir plaćaju se u iznosu od 1.500,00 dinara. Detaljnije informacije, mogu se dobiti u Šahovskom savezu Beograda, lično ili na telefon 26-56-846. Šahovski savez Beograda

Оставите одговор