Pamet je opet u modi

Takmičenje na velikom šaha u Tašmajdanskom parku organizuju Šahovski klub Kralj i Šahovski klub Vidikovac 24.09.2017. sa početkom u 10h. Pozivamo sve zainteresovane da prošetaju i uživaju u manifestaciji koja se po prvi put organizuje u našoj zemlji. Učesnici će biti podeljeni u dve grupe: mlađi i stariji. Igra se na tempo od 5 minuta po igraču po Kup sistemu.

Оставите одговор

Related Post

4 Otvoreno pojedinačno prvenstva Beograda

Šahovski savez Beograda, u vremenu 24. 01 – 01. 02. 2015.god, organizuje na Beogradskom sajmu-Hala 4 Otvoreno pojedinačno prvenstva Beograda za 2015. godinu Pravo učešća na turniru imaju svi zainteresovani

Raspis – 5. Open u atomcu

5. kategorni turnir u atomcu igraće se 25.10.2014. Početak je zakazan za 10h, igraće se 9 kola na tempo od 5 minuta po igraču. Takmičari koji nemaju šahovsku kategoriju u

Kategorni turnir za osvajanje IV i III kategorije

1. Šahovski klub „Vidikovac“ organizuje 31.05. i 01.06.2014. godine kategorni turnir za osvajanje IV i III kategorije. Na turniru mogu igrati svi zainteresovani učesnici koji nemaju kategoriju za osvajanje IV