Школа шаха за предшколце и млађе

Upis novih članova tokom cele godine

Škola šaha i Šahovski klub „Vidikovac“

ul. Vidikovački venac 79 (na spratu TPC Orašac)

www.sahovskiklub.rs
11090 Beograd, tel: 063/7217-555
sahklubvidikovac@gmail.com

srbija vidikovac

Škola šaha i Šahovski klub „Kralj“

ul. Trgovačka 7 (centar Žarkova)

www.sahklubkralj.com
Čukarica, Beograd, tel: 063/7217-555
sahklubkralj@gmail.com

упис нових чланова у школу шаха

Upis novih članova u školu šaha, vrši se tokom cele godine. Prilikom prvog dolaska radi se testiranje, zatim se dete upisuje i upućuje u odgovarajuću grupu u zavisnosti od nivoa znanja koje poseduje. Posebni termini su za predškolce i one koji još uvek ne znaju kako se igra šah i kreću figure.

Prilikom upisa, obavezno je prisustvo roditelja. Na čas nije potrebno donositi rekvizite jer imamo najsavremeniju opremu. Klubovi poseduju veliki broj šahovskih tabli i figura, dve demonstracione table, najsavremenije digitalne satove i kompjuter i TV za savremeni metod nastave.

Predavanja za predškolce i mladje se održavaju: 

  • Ponedeljkom i petkom od 19h do 20h u Žarkovu
  • Utorkom i četvrtkom od 19h do 20h na Vidikovcu

Deco, dođite, čekamo Vas da postanete šampioni i naučite ono što sve velike svetske umove krasi!

Наставник: др Марија Лукић – међународни судија, мајсторски кандидат и наставник изборног предмета шах у основним школама

Оставите одговор